Mojasvadba.sk

Každá budúca nevesta alebo nevesta čakateľka by si rada pozerala rôzne inšpirácie na internete, v časopisoch alebo v knihách. Obrázky svadobných šiat, výzdoby sály, svadobného auta alebo popolnočných šiat patria medzi najvyhľadávanejšie. Je to veľmi pekné, keď máte také šťastie a môžete si naplánovať svoju svadbu s milovaným ženíchom, ktorý sa odhodlal k výnimočnému kroku a požiadal vás o ruku.
Ale dosť bolo reči o ničom, pretože pre budúce nevesty je tu perfektná stránka, ktorá im jednoznačne pomôže pri plánovaní budúcej svadby.

prstýnky.jpg

MOJASVADBA.SK

Na tejto webovej stránke sa nachádzajú potenciálni dodávatelia rôznych svadobných služieb, ako je fotograf, catering, videokamera, DJ, starejší. Na stránke sú aj obchodníci, ktorí ponúkajú rôzne vecné drobnosti na svadbu, ako sú napríklad podbradníčky, svadobné taniere, svadobné lyžičky alebo aj väčšie a dôležitejšie veci, ako napríklad svadobné šaty a oblek. Je tam aj bazár, kde jednotlivé nevestičky ponúkajú po svadbe veci, ktoré im zostali a sú ochotné ich predať. Napríklad také svadobné šaty tam môžete kúpiť veľmi výhodne aj do 100 € a ponuka je naozaj rôznorodá.

svatba.jpg

Ale kúpa a predaj nie sú jedinou výhodou tejto stránky. Nachádzajú sa tam aj rôzne diskusie o problémoch, ktoré sa vyskytli pri plánovaní svadby alebo články, ktoré navádzajú na rôzny pohľad na situáciu. Skúsenosti už vydatých žien sú veľmi dôležité pri plánovaní svadby. Diskusie alebo príbehy vám môžu priniesť výdatné poznatky na rôzne situácie, s ktorými sa môžete stretnúť aj vy na vlastnej svadbe a dopomôžu vám k zdokonaleniu jej konečnej finálnej podoby.
Je škoda len, že sa pomenej využíva a chýbajú v nej dodávatelia. Má veľký potenciál a keby sa bol využil, bola by to perfektná stránka, ktorá by inde nemala konkurencie. Pretože pre každý zaľúbený párik je najdôležitejšie, čo najviac zjednodušiť plánovanie svadby, ktoré je už aj bez tak dosť náročné. A táto stránka by v tom perfektne pomáhala. No, keď sa zvýši povedomie a návštevnosť stránky, možno pribudnú aj nádejní dodávatelia svadobných služieb.